Uygun fiyatlı Apple Watch SE geliyor!

Apple Watch SE

Uygun fiyatlı Apple Watch SE geliyor!

ABONE OL 

Apple, yeni bir Watch modelleri üzerinde çalışıyor. Yeni duyurulması beklenen SE modeli ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıktı.

Apple Watch SE Hakkında Güncel Sızıntılar

Apple, yeni akıllı saat modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Special Edition (SE) olarak daha önce çeşitli ürünleri sunan Apple, bu defa çok daha uygun fiyatlı yeni bir Watch modeli duyuracak.

Yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlayan Mark Gurman, yeni Watch SE modeli hakkında da sızıntıları paylaştı. Bu sızıntılara göre yeni Watch SE modeli çok daha uygun fiyatlı olabilmesi için plastik kasa yapısıyla karşımıza çıkacak. İlk Watch SE modelini 2022 yılında duyuran Apple, sızıntılara göre 199 dolar fiyat etiketiyle yeni Apple Watch SE modelini duyuracak.

Apple Çıkartmalara da El Attı

Apple, kutu içeriğini bir bir azaltmaya devam ediyor. Daha önce kutulardan şarj adaptörünü çıkaran Apple, şimdi de her kutuda yer alan iki adet Apple çıkartmasını kaldırdı. Bu uygulamayı iPad modellerinden başlayan şirketin iPhone modellerinde de aynı hamleyi yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bilindiği gibi Apple, 2025 yılına kadar plastik içermeyen ambalaj kullanma hedefine ulaşmak için hamleler yapıyor. Daha önce de kutunun dışında yer alan jelatin kaplama kaldırılmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir