Ünlü YouTuber KSI Bitcoin açıklaması yaptı!

KSI Bitcoin

Ünlü YouTuber KSI Bitcoin açıklaması yaptı!

ABONE OL 

Dünyanın en ünlü YouTuber’larından olan KSI, Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu. Kripto paralara aşık olduğunu ifade eden KSI, Bitcoin’in gelecek olduğunu vurguladı.

KSI Bitcoin’i Gelecek Olarak Görüyor

YouTube’da elde ettiği başarının ardından Rap yapmaya başlayan KSI, şimdilerde kripto paralara ilgi göstermeye başladı. Kripto paralara olan ilgisini ‘aşk’ olarak ifade eden KSI şu ifadeleri kullandı:

”Başbakan olsaydım herkese 100 pound değerinde Bitcoin verirdim. Herkes için bir Bitcoin teşvik paketi gibi. Gerçekten kriptoyla ilgileniyorum. Geleceğin Bitcoin olduğunu düşünüyorum.”

Ayrıca Bitcoin’i kısa sürede gelir elde etmek için değil uzun vadeli yatırım aracı olarak gördüğünü ifade etti:

”Kesinlikle uzun vadeli olacak ancak on yıl içinde yatırım yapan insanlar gülecek. Pek çok insanın bunu gerçekten görmediğini hissediyorum: ‘Ah, girip çıkmak istiyorum’ gibi hızlı para kazanmaya çalışıyorlar. Bu uzun vadeli bir şey ve ben yolculuk için buradayım.”

Ünlü YouTuber KSI Bitcoin açıklaması yaptı!

Bitcoin ATM’leri Yaygınlaşıyor!

Bitcoin Depot isimli Bitcoin ATM üreticisi internet sitesinden yaptığı açıklama ile ABD ve Kanada’da faaliyet gösteren marketler zincirinin mağazalarına Bitcoin ATM’leri eklediklerini açıkladı. 30 farklı eyalette 700’den fazla Bitcoin ATM’si kurulduğunu açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir