Ünlü yatırımcı milyarderlerin Bitcoin alacağı fiyatı açıkladı

   Ünlü yatırımcı milyarderlerin Bitcoin alacağı fiyatı açıkladı

  Bitcoin dünyada yerini git gide sağlamlaştırıyor. 11 Mayıs’ta yaşadığı Bitcoin Halving ile 10 bin dolar barajını aşan ancak ardından geri düşen Bitcoin’in geleceğine yönelik bir açıklama yaptı.

  Uzman Açıkladı: İşte Milyarderlerin Bitcoin Alacağı Fiyat!

  Altana Dijital Para Fonu Yatırım Sorumlusu ve Bitcoin yatırımcısı Alistair Milne, attığı tweet ile milyarderlerin Bitcoin’i satın alacağı fiyatı açıkladı. Milne‘ye göre milyarderlerin Bitcoin alacağı fiyat: 288 bin dolar

  Bitcoin fiyatının nerelere ulaşacağını kesin olarak bilmek mümkün değil. Uzmanlar sürekli olarak tahminlerini paylaşırken son olarak ünlü yatırımcı Alistair Milne, Bitcoin’in ulaşacağı hedeften bahsedip bu noktadan milyarderler tarafından alım gerçekleştirileceğinden bahsetti.

  Dünyanın Ekonomi Düzeni Değişiyor

  Özellikle Korona virüsünün yaygınlaşmasının ardından dünyanın ekonomisi büyük darbe aldı. Belli ülkeler değil tüm ülkelerin ekonomisi bu virüsten oldukça kötü etkilendi. Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan açıklamalarla fiziksel paranın virüs taşıdığı kesinleşince birçok insan kredi ve banka kartlarıyla harcamalar yapmaya başladı.

  Temassız ödemelerin yaygınlaştığı şu dönemde Bitcoin ve kripto paraların daha fazla öne çıkması bekleniyor. Bu süreç atlatıldığında dünya yeni bir ekonomik düzen ile tanışabilir.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir