Ünlü yatırımcı Michael Burry ‘satın’ demişti: Yanıldım

Ünlü yatırımcı Michael Burry

Ünlü yatırımcı Michael Burry ‘satın’ demişti: Yanıldım

ABONE OL 

The Big Short isimli filmle dünyaca tanınan Michael Burry, ocak ayında paylaştığı tweet ile ‘satın‘ demişti. Burry yaptığı yeni açıklama ile yanıldığını açıkladı.

Ünlü Yatırımcı Burry: Yanıldım

2008 yılında ABD’de gerçekleşen Mortgage krizinde büyük bir servet elde eden Michael Burry, bu tarihten itibaren büyük bir ün kazanmıştı. 31 Ocak tarihinde ”satın” tweeti paylaşan Burry, yeni bir tweet paylaştı ve ”Size satın diyerek yanıldımifadelerini kullandı.

Satın tweet’inin ardından, bu tweetin kripto para yatırımcılarına ve özellikle Bitcoin yatırımcılarına söylendiği iddia edilmişti.

Kurumsal Yatırımcılar Bitcoin ve Kripto Para Yatırımlarını Arttırıyor

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, yeni bir anket yaptırmıştı. Bu ankette kurumsal yatırımcıların kripto para yatırımlarına bakış açıları ortaya çıkmıştı. 140 kurumsal şirketle yapılan ankete göre şirketlerin yüzde 62’sinin kripto para yatırımı bulunuyor.

Ayrıca bu yatırımcıların yüzde 12’sinin kripto para yatırımlarının zararda olduğu ortaya çıktı. Katılımcıların yüzde 58’i önümüzdeki üç yıl içerisinde mevcut kripto para yatırımlarını arttırmayı hedefliyor. Yine katılımcıların yüzde 6’sı ise kripto para yatırımlarını azaltmayı hedefliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir