Ünlü yatırımcı: Bitcoin sigorta niteliği taşıyor!

Bitcoin sigorta

Ünlü yatırımcı: Bitcoin sigorta niteliği taşıyor!

ABONE OL 

Bitcoin hakkında yorum yapan yatırımcılara bir yenisi daha eklendi. Daha önce de Bitcoin hakkında açıklamalar yapan Bill Miller, Bitcoin’in sigorta niteliği taşıdığını söyledi.

”Bitcoin Sigorta Niteliği Taşıyor”

Yatırımcılar Bitcoin‘in ekonomideki yerini tartışmaya devam ediyor. Ünlü yatırımcı Bill Miller, Bitcoin’in finansal felaketlere karşı sigorta niteliği taşıdığını ifade etti. Bu da Bitcoin’in kurtarıcı olarak görüldüğünü gösteriyor.

Bill Miller, ekonomik problemlerin sürdüğü dünyada yaşanan problemlerin, ucuz hisse alma imkanı verdiği de dile getirdi.

Bitcoin 1 milyon dolar
Ünlü yatırımcı: Bitcoin sigorta niteliği taşıyor!

2030 Yılındaki Muhtemel Kripto Para Yatırımcı Sayısı!

Bitget, Boston Consulting Group (BCG) ve Foresight Ventures tarafından ortak gerçekleştirilen araştırmaya göre 2030 yılında toplamda 1 milyar kişinin kripto para yatırımcısı olacağı belirtildi.

Bu araştırmaya göre kripto paralara en fazla ilgi gösteren bölge Kuzey Amerika, en az ilgi gösteren bölge ise Afrika oldu. Yine araştırmanın detaylarına göre her bi Afrikalı kripto para yatırımcısının ortalama 190 dolarlık bir varlığı bulunuyor.

Bireysel birikimlerin yalnızca yüzde 0.3‘lük bir kısmının kripto paralara ayrılması ise henüz kripto paralara olan nakit akışının temel düzeyde olduğunu gösteriyor.. İnsanlar birikimlerinin yüzde 25’ini ise hisse senedine yatırdığı da raporun detaylarında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir