Ünlü kripto para borsası KuCoin için erişim engeli!

Ünlü kripto para borsası KuCoin için erişim engeli!

ABONE OL 

Dünyanın en büyük kripto paraları arasında yer alan KuCoin‘in internet sitesine Singapur Mahkemesi tarafından erişim engeli getirildi. Alınan bu karar kripto para piyasası için şok etkisi yarattı. Dünya çapında 5 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan KuCoin’in karar hakkında ne gibi bir tavır sergileyeceği henüz belirsizliğini koruyor.

KuCoin internet sitesine Singapur‘daki kullanıcılarının ulaşamadığı ortaya çıktı. Singapur dışında tüm ülkelerde sorunsuz erişim sağlanabilen kripto para borsasına getirilen erişim engeli Mart ayının sonlarından itibaren uygulandığı da bu şekilde ortaya çıkmış oldu.

Alınan karardan sonra ise alan adı sağlayıcısı GoDaddy mahkemenin aldığı karara uyduğunu ve gerekenin yapıldığını söyledi.

Mahkeme KuCoin’in Tüm Varlıklarını Kısıtladı

Singapur Mahkemesi tarafından alınan ile birlikte sadece erişim değil kripto para borsasında yer alan varlıklarda kısıtlandı. Ayrıca kripto para borsasının herhangi bir ofisinin olmaması dikkatleri üzerine çekmesi sebep oluyor. Kullanıcılarına Hong Kong ve Singapur‘da birer ofisinin yer aldığını belirten borsanın bu açıklamasının gerçek olmadığı ortaya çıktı.

Tüm bu yaşananlardan sonra kripto para borsası KuCoin‘in yetkili mercilere kullanıcıları hakkında yanlış ve eksik bilgi vermesi ile de insanları kandırdığı düşünülüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir