Ubisoft Tezos ile anlaştı! XTZ fiyatı uçuşa geçti

Ubisoft Tezos

Ubisoft Tezos ile anlaştı! XTZ fiyatı uçuşa geçti

ABONE OL 

Dünyanın en büyük oyun geliştiricilerinden olan Ubisoft, NFT’leri oyuna entegre etmek için Tezos ile anlaştı. Bu anlaşmanın sonrasında XTZ fiyatı yüzde 40’dan fazla artış gösterdi.

Ubisoft Tezos Anlaşması Duyuruldu

Dünya üzerinde oyun denildiğinde akıllara gelen birkaç şirketten biri olan Ubisoft, NFT popülerliğinden faydalanmak istiyor. NFT’leri oyunlara entegre etmek isteyen Ubisoft, bu konuda Tezos ile anlaştı. Ubisoft Quartz isimli bir platform kuran şirket bu platform sayesinde kullanıcıların NFT’leri şirket şu şekilde açıklıyor:

Kendi hikayenizi oluşturmanıza yardımcı olan oyun içi öğelerle etkileşime girerken size daha fazla özerklik ve ajans sunmayı amaçlıyor.

Bu duyuru ile birlikte Tezos (XTZ) fiyatı da ciddi bir artış gösterdi. 4 dolar seviyelerinden alıcı bulan XTZ, bu anlaşmanın ardından 5.8 dolara kadar yükseldi. Şu an ise 5.5 dolar seviyelerinden alıcı buluyor.

Ubisoft Tezos ile anlaştı!

RedBull NFT için Tezos Anlaşmasını Duyurmuştu

Red Bull Racing Honda CEO’su Christian Horner yaptığı açıklama ile RedBull F1 takımının NFT’lerinin Tezos Blockchain ağını kullanacağını belirtti:

 “Tezos, NFT’lerin geliştirilmesi yoluyla hayranlarımızla olan ilişkimizi en üst düzeye çıkarmamıza yardımcı olacak. Bu doğru ortağı aradığımız son derece heyecan verici bir alan ve Tezos’ta hayranlarımıza yeni, benzersiz ve yenilikçi bir bağlantı kurmamıza yardımcı olacak.” 

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.