Twitter Yanıt İstemleri özelliğini yayınladı

Twitter Yanıt İstemleri özelliğini yayınladı

Twitter Yanıt İstemleri özelliğini yayınladı

ABONE OL 

Farklı diller için zaman zaman yayınlanan Yanıt İstemleri özelliği artık Türkçe dili için de yayınlandı, Twitter Yanıt İstemleri özelliğini uygulamayı Türkçe kullanabilen tüm ülkeler için kullanıma açtı.

Twitter Yanıt İstemleri Özelliğini Yayınladı

Zararlı olma ihtimali olan, nefret, hakaret ve kaba bir dil tespit edilince devreye girecek olan Yanıt İstemleri özelliği artık Türkiye’de.

Geçen yıl, konuşmaları daha medeni hale getirmenin ve Twitter’daki genel konuşmanın sağlığını iyileştirmenin bir yolu olarak ABD ve Brezilya’daki insanlara yönelik Yanıt İstemleri özelliğini başlattık. (…) Bu özelliği Türkçe olarak test ettikten sonra, tüm dünyada Türkçe dil ayarlarına sahip olan herkese sunmaya hazırız. Bu başarıyı dünyanın her yerindeki insanların Twitter’daki deneyimlerine yansıtmak amacıyla bu özelliği farklı pazarlarda ve dillerde de test etmeye devam edeceğiz.

Twitter Ruh Hali Paylaşımını Başlatıyor

Facebook’ta bir paylaşım yaparken paylaşıma bir ruh hali ekleyebiliyorduk. Benzer bir özellik Twitter platformu için hazırlanıyor. Yakın zamanda tüm kullanıcılar atacakları tweet’e bir ruh hali bekleyebilecekler.

Ruh hali özelliği dışında gelmesi beklenen özelliklerden biri de Twitter Circle özelliği. Bu özellik de Instagram’dan bildiğimiz Yakın Arkadaşlar özelliğinin Twitter versiyonu. 150 kişiye kadar ekleyebileceğimiz listeye özel tweet atabildiğimiz bir özellik olan Circle, yakın zamanda kullanıma sunulacak ve muhtemelen oldukça verimli bir özellik olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir