Twitter sesli sohbetleri güncelledi

Twitter sesli sohbetleri güncelledi

Twitter sesli sohbetleri güncelledi

ABONE OL 

Twitter bir süre önce sohbet odaları kurup insanların sesli bir şekilde sohbet etmesine imkan sağlamıştı. Geçtiğimiz günlerde, Twitter sesli sohbetler için klip kırpma özelliği test ettiğini duyurdu.

Twitter Sesli Sohbetleri Güncelledi

“Hiç bir Space yayınından an yakalamayı diledin mi? Harika, çünkü kırpmayı test ediyoruz. iOS’taki belirli toplantı sahipleri artık kayıtlı alanlardan 30 saniyelik ses kesebilir. iOS’taki herkes klipleri zaman çizelgesinde görebilir ve dinleyebilir. Çok yakında Android ve Web’e gelecek.”

iOS’ta test edilen özellik ile birlikte Space olarak bilinen sesli sohbet odalarında artık 30 saniyelik klipler kesilecek ve tweetlenebilecek.

Twitter sesli sohbetleri güncelledi

Twitter Akış İçin Geri Adım Attı

Twitter, geçtiğimiz günlerde bir güncelleme yayınladı ve anasayfa görünümüne iki farklı sekme ekledi. Sekmelerden birinde popüler tweetler görünüyorken diğerinde en son atılan tweetler görünüyordu. Uygulamayı her açışımızda popüler tweetler açık oluyordu ve en son tweetlere geçmek zorunda kalıyorduk. Yeni güncelleme beğenilmedi ve çok eleştirildi çünkü insanlar Twitter’a genelde son tweetleri okumak için giriyordu ve son atılan tweetler okunduktan sonra uygulama kapatılıyordu.

Twitter, dün geri adım attığını açıklamasa da net bir şekilde görüldü çünkü platforma giren kullanıcılar malum iki sekme yerine birkaç gün önceki alıştığı platforma geri döndü. Kullanıcıların muhtemelen en büyük problemi her uygulama açılışında popüler tweetlerin görünmesiydi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir