Twitter karakter sınırını 4.000’e yükseltti!

Twitter 4.000 karakter sınırı

Twitter karakter sınırını 4.000’e yükseltti!

ABONE OL 

Geçtiğimiz yılının sonunda duyurulan, tweet’lerin 280 karakterden 4.000’e yükseleceği açıklamasının ardından dün bu uygulamaya geçildiği açıklandı.

Twitter Karakter Sınırı Yükseldi

Twitter, ilk olarak ABD’deki kullanıcılarına 4.000 harflik tweet paylaşma özelliğinin kullanıma sunulduğunu açıkladı. ABD’de Twitter Blue üyelerine sunulan bu özelliğin tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Twitter, Elon Musk’ın satın alımının hemen ardından birçok değişime imza atmıştı. Twitter’ın satılmadan önceki dönemleri ile kıyaslandığında yeni gelen özelliklerin çokluğu dikkatleri çekiyor.

Twitter karakter sınırını 4.000’e yükseltti!

Twitter Ödeme Sistemi için Kolları Sıvamış Olabilir

Elon Musk‘ın kripto paralara olan ilgisi ve yakınlığı daha önceki tweet’lerinden biliniyor. Twitter‘ı satın almasıyla birlikte kripto para yatırımıları da özellikle Dogecoin‘in ödeme yöntemi olarak kabul etmesini beklemeye başlamıştı.

Elon Musk bu konuda sessizliğini korusa da geliştirilecek olan ödeme sistemine kripto paraların da dahil edilmesi bekleniyor. Uzmanlara göre böyle bir hamlenin yapılması yeni yatırımcıların kripto para piyasasına yönelmesine sebep olabilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir