Twitter iPhone ve Android detaylarını kaldırdı

Twitter iPhone

Twitter iPhone ve Android detaylarını kaldırdı

ABONE OL 

Elon Musk‘ın Twitter’ı satın almasıyla birlikte kalıcı değişiklikler yapılmaya başlanmıştı. Bu değişikliklere şimdi de tweet’in hangi cihaz ile paylaşıldığı detayının kaldırılması eklendi.

Twitter iPhone ve Android İbarelerini Kaldırdı

Twitter platformunda değişiklikler sürüyor. Herhangi bir kullanıcının bir tweet paylaşmasıyla birlikte tweet’in altında ”Android” veya ”iPhone” ibareleri yer alıyordu. Bu da tweet’in hangi cihazdan paylaşıldığını gösteriyordu.

Ancak birkaç gün öncesinde yeni bir hamle yapıldı ve bu ibareler kaldırıldı. Birçok Twitter kullanıcısı bu özelliğin kaldırılmasına sevinirken bazı Twitter kullanıcıları da eleştirilerde bulundu.

Twitter iPhone ve Android detaylarını kaldırdı

Elon Musk Twitter CEO’luk Görevinden Ayrılabilir

Twitter’ı satın alan Elon Musk, ilk günden beri CEO koltuğunda da oturuyor. Bu konuda sık sık eleştirilen Musk, Twitter takipçilerine bir soruyu anket olarak sordu. ”Twitter başkanı olarak istifa etmeli miyim? Bu anketin sonuçlarına uyacağım.” sorusunu soran Musk, anket seçeneklerine de ”Evet” ve ”Hayır” ifadelerini ekledi.

17 milyondan fazla oy kullanılan ankette yüzde 57.5Evet” seçeneğinin önde olduğu görülüyor. Daha önce de Twitter ile ilgili bir gelişmeyi takipçilerine anket olarak soran Elon Musk, anket sonucunda göre hareket etmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir