Twitter, Instagram bağlantılarını ön izleme imkanı tanıyor

Twitter, Instagram bağlantı

Twitter, Instagram bağlantılarını ön izleme imkanı tanıyor

ABONE OL 

Dünyanın en büyük sosyal medya uygulamalarından olan Twitter, bir diğer dünya devi Instagram‘ın bağlantılarına destek getiriyor. Bu destek sayesinde Twitter üzerinde paylaşılmış olan bir Instagram bağlantısına tıklamadan detaylar görülebilecek.

Instagram Bağlantıları Artık Kart Olarak Görünecek

Twitter ile Instagram iş birliği sonucunda güzel gelişme ortaya çıktı. Artık Twitter’da paylaşılan Instagram bağlantıları kart olarak görünecek. Bu sayede herhangi bir Twitter kullanıcısının paylaşılan linkteki detayları görmek için tıklayıp Instagram platforma geçiş yapmasına gerek kalmayacak.

Paylaşılan link detayları açık bir şekilde görünecek:

Twitter, Instagram bağlantılarını ön izleme imkanı tanıyor

Instagram bu gelişmeyi resmi Twitter hesabından duyurdu. Bu duyuruda Instagram’ın ”Bunun asla olamayacağını söylediler…” mesajı dikkat çekti.

Instagram Dinlen Uyarısı Verecek

Geçtiğimiz günlerde erişim problemi yaşayarak gündeme gelen Instagram bu defada uzun süre platformda vakit geçiren kullanıcılara yönelik bir gelişme üzerinde çalışıyor. Bu gelişmenin bir uyarı olması planlanıyor. Saatlerce Instagram’da vakit geçiren kullanıcılara ”Ara ver” minvalinde bir uyarı gönderilecek.

Bu da kullanıcıların gerek göz gerekse zihinsel olarak dinlenmelerini hedefliyor. Yakın zamanda Instagram’ın çocuk kullanıcılarına yönelik bir platform geliştireceği söyleniyordu. Ancak bu söylentiler boşa çıktı ve Instagram’ın yeni planı ortaya çıkmış oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir