Twitter geliri ciddi artış gösterdi!

Twitter geliri

Twitter geliri ciddi artış gösterdi!

ABONE OL 

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Twitter‘ın 2021 yılı ikinci çeyrek gelirinin bir önceki çeyreğe göre ciddi bir artış gerçekleştirdiği açıklandı.

Twitter Geliri Artış İvmesini Sürdürüyor

Twitter, 2021 yılı ikinci çeyrek raporunu açıkladı. Bu rapora göre Twitter, 1.3 milyar dolar gelir elde etti. Yine aynı çeyrekte toplamda 206 milyon kullanıcısı tarafından her gün ziyaret edilen uygulama, bir önceki çeyrekte günlük 199 milyon kullanıcı girişine sahipti.

Şirket, 2020 yılının ilk çeyreğinde 683 milyon dolar gelir elde etmişti. 2021 yılının ilk çeyreğinde 1.19 milyar dolar gelir elde etmişti. Bu yükseliş ivmesi 2021 yılı ikinci çeyrek verilerine de yansıdı. Bu çeyrekte şirket 1.3 milyar dolar gelir elde etti.

2020 Twitter'a yaradı! Rekor gelir açıklaması
Twitter geliri ciddi artış gösterdi!

Twitter Blue Göründü!

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Twitter‘ın Blue hizmeti App Store’da göründü. App Store’da yer alan uygulama içi satın alma kısmında Twitter Blue göründü. 2.99 dolar fiyatıyla sunulacağı da kesinleşmiş olan bu ücretli abonelik sistemi merakla bekleniyor.

Sunulacak olan bu ücretli abonelik sistemi daha önce Twitter Blue hakkında sızıntılarda bulunan Jane Manchun Wong, App Store’daki bu detayı da ilk fark eden isim oldu. Twitter tarafından sunulacak olan hizmeti, kullanıcıların favorilediği tweet’leri kaydetme olanağı tanıyacak ve kullanıcıların paylaştığı tweet’leri geri almasına da müsaade edecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.