Twitter DM sabitleme özelliği sunacak

Twitter DM sabitleme özelliği sunacak

Twitter DM sabitleme özelliği sunacak

ABONE OL 

Sosyal medya platformu Twitter, önemli ve favorimiz olan DM sohbetlerini daha kolay erişebilmek için sabitleme özelliği sunuyor.

Twitter DM Sabitleme Özelliği Sunacak

“Favori DM toplantılarınızı sabitleyerek kolayca erişilebilir durumda tutun! Artık, DM gelen kutunuzun en üstünde kalacak en fazla altı konuşmayı sabitleyebilirsiniz. Android, iOS ve Web için müsait.”

WhatsApp kullanıcıları istedikleri sohbeti en üste sabitleyerek favori sohbeti ya da kişiyi en üste taşıyıp kolay bir şekilde erişebiliyordu. Şimdi mikro blog platformu Twitter da aynı özelliği kullanıcılarına sundu.

DM kısmına girdiğimiz zaman mesajların üzerine gelince tarihin yanında üç nokta geliyor, üç noktaya tıkladığımız zaman en üstte mesajı sabitle seçeneği bulunuyor buradan istediğimiz mesajı 6 mesajla sınırlı olmak üzere sabitleyip en üste taşıyabiliyoruz.

Twitter video oynatmayı geliştiriyor
Twitter DM Sabitleme Özelliği Sunacak

Twitter Video Oynatmayı Geliştiriyor!

Mikro blog platformu Twitter, önce makale özelliği ile karakter sınırı olmadan yazma imkanını ardından da beğenilmeyen ya da alakasız olan tweet yanıtlarını disslike butonu ile göstermeme özelliğinden sonra şimdi de videolarla ilgili önemli bir değişiklik yapmaya hazırlanıyor.

Yeni özelliğe göre Twitter üzerinden izlediğimiz videoları YouTube’da olduğu gibi hızlandırıp yavaşlatabileceğiz. Özelliğin nasıl kullanılacağı konusunda henüz net bir bilgi olmasa da verimli bir özellik olacağını söylememiz mümkün. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir