Tweet geri alma dönemi başlıyor!

 Tweet geri alma dönemi başlıyor!

Twitter kullanıcılarına paylaşılan tweet’i geri alma özelliği sunmaya hazırlanıyor. Ancak bu özellik kullanıcılara ücretli bir şekilde sunulacak. Bir uygulama araştırmacısı tarafından tespit edilen bu özelliğin yakında kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Tweet Geri Alma Dönemi Geliyor!

Jane Manchun Wong isimli bir uygulama araştırmacısı Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile Twitter‘ın yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ve paylaşılan tweet’lerin silinebilmesini sağlayacağını iddia etti.

Tweet’in paylaşıldığını gösteren bildirimde ”gönderimi iptal et” yazması bekleniyor.

Twitter‘ın uzun bir süredir üzerinde durduğu ücretli abonelik sistemine de entegre edilebilecek olan bu özelliğin ne zaman sunulacağı şimdilik bilinmiyor.

Twitter Ücretli Abonelik Sistemi Yakında Kullanıcılara Sunulacak

Twitter CEO’su Jack Dorsey yaptığı açıklamalarda yeni özelliklerin bu yıl içerisinde test edileceğini belirtmişti. Bu özelliklerin arasında en dikkat çekeni ise ücretli abonelik sistemi oldu.

Twitter bu konuda Youtube gibi davranırsa, belirli şartlara uyan kullanıcılar için ‘KATIL‘ butonu çıkacak ve isteyen diğer kullanıcılar o kişinin Twitter hesabına ücretli olarak abone olabilecektir. Yine aynı şekilde Youtube gibi ücretli abonelik sistemine geçilebilir ve reklamsız Twitter deneyimi kullanıcılara sunulabilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir