Trendyol online market alışverişi hizmetini sundu

 Trendyol online market alışverişi hizmetini sundu

Türkiye’nin önemli e-ticaret platformlarından biri olan Trendyol, Hızlı Market adını verdiği online market hizmetini kullanıma sundu. Şimdilik yalnızca belirli bölgelerde kullanılabilen özellik, Getir ve Banabi platformlarına ciddi bir rakip olabilir.

İnternetten alışverişin oldukça yayıldığı son dönemlerde ülkemizde faaliyet gösteren en büyük firmalar arasında Trendyol da yer alıyor.

Trendyol'un inovatif projeleri yola çıkıyor - Son Haberler - Milliyet

Trendyol online market alışverişi hizmetini sundu

Geniş ürün profili oluşturarak online alışveriş kullanıcıları için yeterli bir platform olma yolunda çalışan şirket, şimdi de market ürünlerini evden çıkmadan kullanıcılara sunarak daha “geniş ürün yelpazeli” bir platform olmaya devam ediyor.

Şimdilik Türkiye’nin her yerinde kullanılmayan yeni Hızlı Market platformu, 20 TL ve üzerindeki alışverişlerde yalnızca 3,99 TL teslimat ücreti talep ediyor. Bu da ürünlerin her birine zam yapılıp satılması yerine ürünlere daha uygun fiyata ulaşmayı sağlıyor.

Hızlı Market özelliği şimdilik 09:30-21:30 saatleri arasında kullanılabiliyor ve sipariş edilen ürünler 1 saat içerisinde teslim ediliyor. Ürünlerin tedarik aşamasının ise depolama yöntemi yerine anlaşmalı market zincirlerinden alınması ürün çeşitliliğini oldukça arttırıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Girişimcilik kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir