Tom Holland, Bond olmak isterken Nathan Drake olmuş

Tom Holland, Bond olmak isterken Nathan Drake olmuş

Tom Holland, Bond olmak isterken Nathan Drake olmuş

ABONE OL 

18 Şubat 2022 tarihinde çıkış yapacak olan Uncharted filminin başrollerinden, son yılların sinemada yükselen yıldızı olan Tom Holland, geçtiğimiz günlerde vizyona girecek olan yeni filmi için bir röportajda bulundu ve Sony ile görüşmesine dair oldukça ilginç bir detay paylaştı.

Holland, görüşmede James Bond oynamak istediğini anlatırken Sony şirketinin kendisini Nathan Drake oynamaya ikna etmeye çalışmasından ve Uncharted filmi için görüşmelerin başlamasından bahsederken hayallerini de anlatmış bulundu.

Tom Holland, Bond olmak isterken Nathan Drake olmuş

Tom Holland, Bond Olmak İsterken Nathan Drake Olmuş

Tom Holland ile Sony, Uncharted filminden bir süre önce bir görüşme gerçekleştirmiş, görüşmede Holland kafasındaki James Bond filmi hikayesini Sony ile paylaşmış, anlattığı hikayede ise Bond rolünü kendisinin oynadığını belirten Holland’a Sony olumsuz bir yanıt vermiş. Olumsuz yanıtın ardından da Sony, Holland’a Uncharted filminin başrolü için Nathan Drake karakterini oynamak isteyip istemediğini sormuş ve görüşmeler bu şekilde şekil almaya başlamış.

Holland’ın James Bond hayalleri gerçekleşir mi zaman gösterir ancak kendisinin oldukça başarılı bir kariyer başı gösterdiğini ve önünün çok açık olduğunu söylemek asla yanlış olmaz.

Uncharted Filminden Aksiyon Sahnesi Yayınlandı

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir