Togg Trumore uygulaması indirmek için 1 gün kaldı!

Togg mobil uygulaması Trumore

Togg Trumore uygulaması indirmek için 1 gün kaldı!

ABONE OL 

Togg tarafından geliştirilen Trumore uygulamasını indirmek isteyenler uygulamayı uzun bir süredir bekliyordu. Togg resmi Twitter hesabından uygulamanın yarın yayınlanacağı açıklandı.

Togg Trumore Uygulaması Yarın Yayında!

Togg, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile alınan isim patentlerini duyurmuştu. Bu patent isimleri arasında yer alan Trumore, bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Ancak uygulaması hiçbir uygulama marketinde yer almıyordu.

Togg resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile Trumore uygulamasının App Store, Play Store ve AppGallery marketlerinde yarın yayınlanacağı duyuruldu.

Togg Trumore uygulaması indirmek için 1 gün kaldı!

Togg Ön Sipariş Almadığını Duyurdu

Yerli otomobil girişimi Togg, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı‘nda düzenlenen etkinlik ile fabrikasının kapılarını açtı ve üretime başladı. Henüz seri üretime başlamayan Togg, siparişle ilgili gelen soruları bir açıklama ile yanıtladı.

Togg resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile ön sipariş sürecinin 2022 yılının şubat ayında başlayacağı belirtildi. Yalnızca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ön siparişin alındığı ve başka ön siparişin alınmayacağı da açıklamada yer buldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir