Togg renkleri duyuruldu! Her renk ayrı bir detay

Togg renkleri

Togg renkleri duyuruldu! Her renk ayrı bir detay

ABONE OL 

Yerli otomobil girişimi Togg, bugün düzenlenecek etkinlikle fabrika açılışıyla birlikte karşımıza çıkacak. Ancak henüz etkinlik düzenlenmeden Togg renkleri duyuruldu. Her rengin ayrı bir detayla karşımıza çıktı.

Togg Renkleriyle Karşımızda!

Togg, 6 farklı renkle karşımıza çıkacak. Bu renklere ülkemizin önemli detaylarının isimleri verildi. ”Türkiye’nin Renkleri” ifadesiyle paylaşılan renkler C SUV modelinin üzerinde gösterildi.

Togg hakkında bugüne kadar duyurulan detaylara göz atmak için TIKLAYIN.

  • Gemlik
  • Anadolu
  • Oltu
  • Kula
  • Kapadokya
  • Pamukkale

Togg CEO’su Togg Fiyatı Hakkında Açıklama Yaptı

Yerli otomobil Togg merakla bekleniyor. Togg CEO’su Gürcan Karakaş yaptığı açıklamada merakla beklenen Togg fiyatından bahsetti:

Şu ana kadar gelen geri bildirimlere baktığımızda ilgi yüksek. O noktaya geldiğimizde bunların ne kadarı satışa dönüşür zamanı geldiğinde göreceğiz. Hiçbir profesyonel şirket trafiğe nisan’da, mart’ta ya da şubat’ta çıkacak bir araç için şimdiden fiyat veremez, vermez, vermemeli. Fiyatı pazar belirler. Dolayısıyla zamanı geldiğinde biz de kendimizi o pazarda konumlandıracağız.

Bizim söylemimiz ve iddiamız şu, kimlerden pazar payı alacağımızı biliyoruz. Pazarda aracımızın hangi segmentte konumlandırılacağını biliyoruz ve onların içerisinde rekabetçi olacağız diyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir