Togg CEO’su fiyat açıklaması yaptı!

TOGG CEO

Togg CEO’su fiyat açıklaması yaptı!

ABONE OL 

Merakla beklenen yerli otomobil Togg fiyatı ile ilgili Togg CEO’su Gürcan Karakaş‘tan bir açıklama geldi. Karakaş, Togg modellerinin rekabetçi olacağını da ifade etti.

Togg CEO’su Togg Fiyatı Hakkında Açıklama Yaptı

Yerli otomobil Togg merakla bekleniyor. Togg CEO’su Gürcan Karakaş yaptığı açıklamada merakla beklenen Togg fiyatından bahsetti:

Şu ana kadar gelen geri bildirimlere baktığımızda ilgi yüksek. O noktaya geldiğimizde bunların ne kadarı satışa dönüşür zamanı geldiğinde göreceğiz. Hiçbir profesyonel şirket trafiğe nisanda, martta ya da şubatta çıkacak bir araç için şimdiden fiyat veremez, vermez, vermemeli. Fiyatı pazar belirler. Dolayısıyla zamanı geldiğinde biz de kendimizi o pazarda konumlandıracağız.

Bizim söylemimiz ve iddiamız şu, kimlerden pazar payı alacağımızı biliyoruz. Pazarda aracımızın hangi segmentte konumlandırılacağını biliyoruz ve onların içerisinde rekabetçi olacağız diyoruz.

TOGG
Togg CEO’su fiyat açıklaması yaptı!

Togg Ava Labs Anlaşması Duyurulmuştu

Kurucuları arasında Emin Gün Sirer‘in de yer aldığı Ava Labs, Togg ile iş birliğine gidiyor. Togg resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile iş birliği yapıldığı duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde CES 2022 fuarında C-Sedan modelinin lansmanını düzenleyen Togg, Blockchain alanında Ava Labs ile iş birliği yapma yoluna gitti.

Yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

Bu iş birliğiyle geliştireceğimiz Blockchain altyapısı sayesinde kullanıcılar, Togg ekosistemindeki her türlü ürün ve hizmete güvenli bir şekilde erişebilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir