Tinder video görüşmesi özelliği getiriyor

   Tinder video görüşmesi özelliği getiriyor

  Popüler arkadaşlık ve eşleşme uygulaması Tinder video görüşmesi özelliğiyle eşleşen kişilerin görüntülü konuşabilmesini sağlamaya başlayacak.

  Korona virüsü döneminde popülerleşen görüntülü konuşma ve konferans özelliği neredeyse tüm sosyal medya uygulamalarına yavaş yavaş entegre ediliyor. Gelişen teknoloji çağının zorunlu kıldığı yeni teknolojilere ayak uydurma durumu akıllı cihazlar için uygulama üreticilerinin de önünü açıyor. Ufku açık olan uygulama üreticileri yenilikleri çok çabuk entegre ederken bazı şirketler biraz geç kalabiliyor. Bu konuda bir adım da yine geç kalınsa da Tinder’dan geldi.

  Tinder video görüşmesi özelliği getiriyor

  Tinder, Face to Face adını verdiği ve şimdilerde test aşamasını sürdürdüğü, ilk etapta yalnızca Brezilya, Güney Kore ve ABD’ye kullanıma sunduğu özelliği tanıttı.

  Yeni özellikle beraber kullanıcılar eşleştikleri kişilere görüntülü konuşma isteği gönderebiliyor, karşı tarafın da kabul etmesiyle görüntülü konuşma başlıyor. Şirket görüntülü görüşmeler için bazı kurallar belirledi ve çıplaklık, taciz ve şiddet gibi unsurlara hiçbir şekilde yer verilmeyeceğini belirtti.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir