The Witcher 3: Wild Hunt ertelendi!

The Witcher 3: Wild Hunt ertelendi!

The Witcher 3: Wild Hunt ertelendi!

ABONE OL 

Yeni nesil konsollar için çıkış yapacak olan The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition, CD Projekt Red tarafından yapılan açıklamayla ertelendi.

The Witcher 3: Wild Hunt Ertelendi

CD Projekt Red oyun şirketi bir süredir hem The Witcher 3: Wild Hunt hem de Cyberpunk 2077 oyunlarının yeni nesil sürümleri için çalışmalarına devam ediyordu ve The Witcher 3’ün Haziran ayından önce yayınlanacağı açıklanmıştı.

Daha öncesinde Saber Interactive tarafından geliştirilen yeni nesil sürüm, CD Projekt Red tarafından satın alındı ve bu nedenle çıkış tarihi henüz açıklanmayan bir tarihe ertelendi.

Yeni sürümün birçok teknik geliştirmeyle birlikte Netflix platformunda yayınlanan The Witcher dizisinden de ilham alacağı açıklanmıştı.

“Wild Hunt’ın yeni nesil versiyonunda kalan çalışmaları şirket içi geliştirme ekibimizin yürütmesine karar verdik. Şu anda yapılacak işin kapsamını değerlendiriyoruz ve bu nedenle 2. çeyrek sürümünü bir sonraki duyuruya kadar ertelememiz gerekiyor. Mümkün olan en kısa sürede sizi güncelleyeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.