The Medium oynanış videosu yayında

The Medium oynanış videosu yayında

The Medium oynanış videosu yayında

ABONE OL 

Bloober Team tarafından Xbox Series X/S için geliştirilen The Medium oynanış videosu 14 dakika olarak YouTube‘da yayınlandı.

Paralel dünyalar temalı, Xbox’ın yeni konsollarının SSD performansını ön plana çıkarmak istediği The Medium içerisinde iki farklı dünya bulunuyor, biri şimdiki zamanı diğeri ise ruhlar dünyasını temsil ediyor. Eylemlerin üçte biri gerçek dünyada üçte biri ruhlar dünyasında kalan kısmı eş zamanlı olarak gerçekleşiyor.

The Medium Oynanış Videosu

The Medium Cyberpunk 2077 yüzünden Ertelendi

Oyun geliştiricileri ve yayıncısına göre oyun yayınlandıktan birkaç gün sonra yeni Cyberpunk oyunu yayınlanırsa, kendi oyunlarının dev oyunun gölgesi altında kalacağı düşünüldü. Bu yüzden de Bloober Team oyunu 1 aydan fazla bir süre erteleme kararı aldı.

Bloober Team tarafından yapılan açıklama şöyle: “Çok dikkatli bir şekilde düşündükten sonra, bugün The Medium’un çıkış tarihini 28 Ocak 2021‘e ertelemek için zor bir karar verdik. Bunu yapmak kolay değildi, ancak Polonya’daki COVID-19 durumu ve aynı zaman içerisindeki diğer oyunların güncel programları nedeniyle bu kararı verdik.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir