The Medium ertelendi! İlginç ertelenme nedeni

The Medium ertelendi! İlginç ertelenme nedeni

The Medium ertelendi! İlginç ertelenme nedeni

ABONE OL 

Geçtiğimiz günlerde Aralık ayına ertelenen Cyberpunk 2077 oyununun ardından bir ertelenme haberi de The Medium oyunundan geldi. Oyunun ertelenme haberi ise oldukça ilginç. İşte o neden:

Bloober Team tarafından geliştirilen psikolojik bir korku oyunu olan The Medium, Xbox Series X, Xbox Series S ve PC için Aralık ayında çıkış yapacaktı ancak oyun 28 Ocak 2021 tarihine ertelendi. Ertelenme nedeni ise Cyberpunk 2077 oyununun ertelenmesi olarak ortaya çıktı.

Oyun geliştiricileri ve yayıncısına göre oyun yayınlandıktan birkaç gün sonra yeni Cyberpunk oyunu yayınlanırsa, kendi oyunlarının dev oyunun gölgesi altında kalacağı düşünüldü. Bu yüzden de Bloober Team oyunu 1 aydan fazla bir süre erteleme kararı aldı.

The Medium Ertelendi

Bloober Team tarafından yapılan açıklama şöyle: “Çok dikkatli bir şekilde düşündükten sonra, bugün The Medium’un çıkış tarihini 28 Ocak 2021‘e ertelemek için zor bir karar verdik. Bunu yapmak kolay değildi, ancak Polonya’daki COVID-19 durumu ve aynı zaman içerisindeki diğer oyunların güncel programları nedeniyle bu kararı verdik.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir