The Adam Project film fragmanı yayınlandı

The Adam Project film fragmanı yayınlandı

The Adam Project film fragmanı yayınlandı

ABONE OL 

Free Guy isimli video oyununun sinema uyarlaması olan Ryan Reynolds ve Mark Ruffalo‘nun başrolleri paylaştığı The Adam Project film fragmanı yayınlandı.

The Adam Project Film Fragmanı Yayınlandı

Yönetmen koltuğunda Shawn Levy’nin oturduğu, Ryan Reynolds, Mark Ruffalo, Zoe Saldana ve Jennifer Garner gibi isimlerin bulunduğu Netflix yapımı sinema filmi, 11 Mart 2022 tarihinde yayınlanacak. Filmin Türkçe altyazılı fragmanı ise Netflix Türkiye YouTube kanalında yayınlandı.

Zamanda yolculuk eden bir pilot, kendi genç hali ve hala hayatta olan babasıyla bir iş birliği yapar, geçmişiyle hesaplaşır ve geleceğini kurtarmaya çalışır.

Red Notice Devam Filmi Müjdesi Geldi

Rawson Marshall Thurber, 5 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan ve hem oyuncu kadrosu hem de konusuyla büyük bir popülerliğe kavuşan filmin devam filmi için tek bir şart koşmuştu, o da Gal Gadot, Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds‘un yeni filmlerde de yer almasıydı. Netflix ile anlaşılmış olacak ki Thurber, kalemi eline almış gibi görünüyor ancak önemli bir detay var, devam filmi demek yeterince doğru sayılmaz çünkü Netflix ve Thurber, devam filmleri için çalışmaya başlamış durumda.

Netflix yapımları arasında 200 milyon dolar bütçeyle şimdiye kadar yapılan en büyük bütçeli film olarak kayıtlara geçen Red Notice, 2023 yılında devam niteliğinde iki yeni filmle geliyor. Yeni filmlerde de yazar ve yönetmen koltuğunda oturan Thurber’ın hazırlıklara başladığı belirtiliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir