Tether (USDT) 10 milyar dolara koşuyor

   Tether (USDT) 10 milyar dolara koşuyor

  Kripto para piyasasının en büyük stable (sabit fiyatlı) kripto parası olan Tether (USDT) hacmi 10 milyar dolara yaklaştı. Şu an 9.2 milyar dolar piyasa değeriyle en büyük 3. kripto para olan Tether (USDT)’in yakın zamanda 10 milyar dolara ulaşması bekleniyor.

  Özellikle geçtiğimiz ve içerisinde bulunduğumuz aylarda yoğun talep gören USDT bu talep sayesinde market hacmini büyütüyor. Kripto para piyasasının doları olarak kullanılan USDT yakın zamanda 10 milyar dolara ulaşabilir.

  Tether Transferleri Artarak Devam Ediyor

  21 Mayıs tarihinde 8.59 milyar dolar değerinde Tether (USDT) transferi gerçekleştirilmişti. Bu miktar bugüne kadar yapılmış en büyük USDT transferi olarak tarihe geçti.

  Stable coin (Sabit fiyatlı kripto paralar) kripto para piyasasında sabit fiyatlı kripto paralardır. Fiyatları 1 dolara sabitlenmiş olan kripto paralar yatırımcılara güven verdiği için oldukça rağbet görüyor. Özellikle son zamanlar sabit fiyatlı kripto paraların en büyüğü olan Tether (USDT)’den yaklaşık 40 milyon dolar değerinde basılması oldukça hareketli transferler yaşanmasına sebep oluyor.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir