Terra muhbiri LUNA CEO’su Do Kwon’u suçladı!

LUNA CEO'su Do Kwon kırmızı bülten

Terra muhbiri LUNA CEO’su Do Kwon’u suçladı!

ABONE OL 

LUNA çöküşüyle birlikte yüzbinlerce yatırımcı mağdur olmuştu. Mağduriyetler hala sürerken LUNA’nın geliştirici Terra şirketinden bir muhbir CEO Do Kwon hakkında yeni açıklamalar yaptı ve yeni suçlamalarda bulundu.

LUNA CEO’su Do Kwon Hakkındaki Suçlamalar Devam Ediyor

Terra şirketinde çalışan ve ismini açıklamayan ‘FatMan‘ olarak bilinen bir muhbir, LUNA CEO’su Do Kwon hakkında yeni iddialarda bulundu. Bu iddialarında Do Kwon’un sorumsuz olduğunu ve tam sorumlu davranmayarak çöküşte payı olduğunu belirtti:

Sözlü olarak sorumluluk almak elbette harika. Gerçekten hiçbir şey yapmıyor. Bunun tek adil çaresi, ‘haksız kazanılmış’ kazançlarının bir kısmını iade etmektir. İade çabaları için henüz kendi parasının tek bir dolarını taahhüt etmedi.

FatMan bu ifadeleriyle Do Kwon’un göstermelik açıklamalar yaptığını ve çözüm için geliştirilenlere katkı bulunmadığını belirtti. Bilindiği gibi LUNA CEO’su Do Kwon, her fırsatta üzgün ve çöküş konusunda suçsuz olduğunu ifade ediyordu.

Terra muhbiri LUNA CEO’su Do Kwon’u suçladı!

LUNA CEO’su Do Kwon İddiayı Yalanlamıştı

Terra (LUNA) CEO’su Do Kwon, her ne kadar kaçmıyorum dese de nerede olduğu bilinmiyor. Geçtiğimiz gün hakkında kırmızı bülten çıkarılan ve Interpol tarafından aranan Kwon hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre Do Kwon, 67 milyon dolar değerindeki Bitcoin’ini sattı ve nakite çevirdi.

Ancak Do Kwon bu iddiayı resmi Twitter hesabından yaptığı şu açıklama ile reddetmişti:

Tüm bunlarda muhtemelen en şaşırtıcı olan şey, yayılan yanlış bilgi miktarıdır. İddia edildiği gibi ‘para çekme’ yok. En azından geçen yıl KuCoin veya OKEx kullanmadım.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir