Telegram yeni güncellemesiyle bomba etkisi yarattı

Telegram yeni güncellemesiyle bomba etkisi yarattı

Telegram yeni güncellemesiyle bomba etkisi yarattı

ABONE OL 

Rus merkezli anlık mesajlaşma platformu Telegram yeni güncellemesiyle bomba etkisi yarattı. Video düzenleyici, animasyonlu çıkartma ve GIF’ler, iki faktörlü kimlik doğrulama gibi yeni eklemeler katılan yeni güncelleme, iOS ve Android için yayınlandı.

Pavel Durov’un en başarılı işlerinin başında gelen Telegram, dünyanın hala en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ın önüne geçmek üzere. Kullanıcı sayısının her gün artması ve bazı özellikleriyle farkını ortaya koyuyordu. Genelde grup konuşmalarıyla öne çıkan Telegram, yeni güncellemesiyle anlık ileti mesajlarında da kendini kanıtlamayı başarmak üzere.

Telegram yeni güncellemesiyle bomba etkisi yarattı

telegram yeni güncelleme

Özellikle video düzenleme özellikleri, fotoğraf çekimleri için parlaklık, doygunluk ve yakınlaştırma özellikleri öne çıkıyor. Ayrıca fotoğraf ve videolara animasyonlu etiketler ekleme ve videoları GIF’e dönüştürme seçenekleri sunuldu.

Telegram 6.2

Kullanıcılarının gizliliğini ve güvenliğini ön planda tutan şirket, yeni güncelleme ile iki adımlı doğrulama seçeneği de sundu. Gizlilik ve Güvenlik menüsünden gerçekleştirilen iki adımlı doğrulama kullanıcılara güvenlik açısından önemle tavsiye ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir