Telegram yeni güncellemesi yayınlandı!

 Telegram yeni güncellemesi yayınlandı!

WhatsApp gizlilik sözleşmesinin ardından güç kaybetmeye başlamış ve mevcut kullanıcılarını kaybetmeye başlamıştı. WhatsApp gibi çevrim içi mesajlaşma uygulamaları bu dönemde büyük ilgi görmüş ve Signal ve Telegram bir hayli öne çıkmıştı. Telegram şimdi önemli bir güncelleme ile yeni özellikleri kullanıcılarına sunuyor.

Telegram Yeni Güncelleme Detayları!

Telegram sunduğu yeni güncelleme ile otomatik mesaj silme, gruplara sınırsız kullanıcı ekleme ve kullanıcılara gönderilen grup davetlerine süre ekleme özelliklerini sunuyor.

Kullanıcılar eğer istiyorsa gönderdiği mesajların 24 saat sonra silinmesini sağlayabilecek. Telegram grup yöneticilerinin gruba sınırsız üye eklemeleri ve grup davet linklerine süre eklemeleri mümkün olacak.

Telegram yeni güncellemesi ile dikkat çekiyor!

Mesajların silinmesi desteği 2016 yılından Signal’de ve geçtiğimiz yıldan beri WhatsApp‘te bulunuyordu. Telegram biraz geriden gelse de aradaki farkı bu güncelleme ile kapatmış oldu. Diğer mesajlaşma uygulamalarına göre daha ilgi çekici özellikleri olan Telegram, 2 GB”lık dosya gönderim desteği sayesinde büyük ilgi çekmişti.

2 GB Dosya Gönderimi Mümkün!

Telegram, 27 Temmuz tarihinde bir güncelleme yayınlamış ve 1.5 GB olan dosya gönderim desteğini 2 GB‘a yükseltmişti. WhatsApp’ta bu desteğin 100 MB olduğu biliniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir