Teen Wolf: The Movie fragmanı yayınlandı

Teen Wolf: The Movie fragmanı yayınlandı

Teen Wolf: The Movie fragmanı yayınlandı

ABONE OL 

Paramount+ platformunda yayınlanacak olan popüler Teen Wolf dizisinin film versiyonu Teen Wolf: The Movie fragmanı yayınlandı.

5 Haziran 2011 yılında gösterime başlayan ABD yapımı fantastik bir gençlik dizisi olan Teen Wolf, 1985 yapımı yine aynı isimde olan bir filmden esinlenerek hayata geçirilen bir yapımdı ve Eylül 2017‘ye kadar devam etti. 6 sezon boyunca toplamda 100 bölüm olan dizinin haklarını alan Paramount, yapımın yeni bir filmi için çalışmalara başladı.

Teen Wolf: The Movie Fragmanı

Film, şu sözlerle tanıtıldı: “Beacon Hills’de bitmemiş bir iş var. Teen Wolf: The Movie yakında Paramount+’da yayınlanacak.

Popüler dizi, Beacon Hills Lisesi’nde Scott McCall isimli bir öğrencinin bir gece bir kurt adam tarafından ısırılmasıyla başlıyor. McCall, en iyi arkadaşı Stiles ve gizemli kurt adam Derek’in yardımıyla bir kurt adam olduğunu keşfetmesi üzerine, yeni keşfettiği kimliğinin içinde sunulan birçok tehlike ile ergenlik yaşamını dengelemeyi öğrenmekte zorlanır. McCall, hem aşık olduğu kişiyi korumak hem de etrafında olup bitenleri idare etmek zorunda kalıyor.

Filmin fragmanında ise Liseye gerçekleşen bir saldırı ve sonucunda yaşanan bazı olaylar görünüyor. Yine bol aksiyonlu bir yapım bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir