Taraftar token’ların piyasa değeri 435 milyon dolara geriledi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 435 milyon dolara geriledi

ABONE OL 

Kripto para piyasasındaki sarsıntıları devam ediyor. Bu sarsıntılar devam ederken taraftar token’ların piyasa değeri 435 milyon dolara geriledi.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Azalmaya Devam Ediyor

Chiliz şirketinin Socios isimli platformu aracılığıyla ciddi bir popülerlik kazanan taraftar token’lar ciddi şekilde ilgi görüyor. Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturdu. Binance tarafından ön satışa sunulan ve listelenen Lazio, Porto, Santos ve Alpine token’larda büyük ilgi görmeye başladığını belirtmek gerekiyor.

Yaşanan son düşüşlerle birlikte taraftar token’ların piyasa değeri 435.6 milyon dolara geriledi. 2 Nisan tarihinde piyasa değeri 517 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti. Piyasa değeri olarak Manchester City, 54.45 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Manchester City‘nin hemen ardından 45.7 milyon dolarlık piyasa değeriyle Paris Saint-Germen 2. sırada yer alıyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 101.7 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değeri 435 milyon dolara geriledi

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir