Taraftar token’ların piyasa değeri 216 milyon dolara geriledi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 216 milyon dolara geriledi

ABONE OL 

Taraftar token’lar da tıpkı diğer kripto paralar gibi düşüşlerden doğrudan etkileniyor. Kripto para piyasasına karamsar hava hakimken taraftar token’ların piyasa değeri 216 milyon dolara geriledi.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Azalmaya Devam Ediyor

Chiliz şirketinin Socios isimli platformu aracılığıyla ciddi bir popülerlik kazanan taraftar token’lar ciddi şekilde ilgi görüyordu. Ancak şu sıralar ilgi gördüklerini söylemek pek mümkün değil. Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturmuştu. Ayrıca Binance tarafından ön satışa sunulan ve listelenen Lazio, Porto, Santos ve Alpine token’larda büyük ilgi gördüklerini belirtmek gerekiyor.

Yaşanan son düşüşlerle birlikte taraftar token’ların piyasa değeri 216.81 milyon dolara geriledi. 16 Haziran tarihinde piyasa değeri 225 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti. Piyasa değeri olarak Paris Saint-Germen, 21.78 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Paris Saint-Germen‘in hemen ardından 18.2 milyon dolarlık piyasa değeriyle Manchester City 2. sırada yer alıyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 50.5 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değeri 216 milyon dolara geriledi

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir