Steam Sonbahar Oyun Festivali başlıyor

Steam Sonbahar Oyun Festivali başlıyor

Steam Sonbahar Oyun Festivali başlıyor

ABONE OL 

Oyun dağıtım platformlarının kullanıcı çekmek ve var olan kullanıcılarını mutlu etmek için dönem dönem oyun indirimleri yaptığı etkinlikler düzenliyor, bunlardan biri olan Steam Sonbahar Oyun Festivali de yakın bir zamanda başlıyor.

Oyun dünyasının bilinen isimlerinden Geoff Keighley, aldığı bilgilere göre Steam’in yeni etkinliğinin 7 Ekim’de başlayacağını duyurdu.

Steam Sonbahar Oyun Festivali

Sayısız oyunun indirime gireceği, yaklaşık 40 demo oyunun yayınlanacağı festival 7 Ekim-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Diğer tüm detayların birkaç gün içerisinde Steam tarafından resmi bir açıklamayla yayınlanması bekleniyor.

Steam oyun testi özelliğiyle öne çıkıyor

Oyun pazarındaki rekabetin ileri taşınmasını amaçlayan Steam oyun testi özelliğiyle rakiplerine göre fark yaratmayı amaçlıyor. Geliştirilen TestPlay özelliği ile beraber oyunculara kapalı Beta erişimi sağlamak isteyen Steam, oyunları test ettirecek.

Mayıs ayında Beta özelliği aktifleştirilen Total War: Elysium ile beraber TestPlay özelliği aktifleştirilecek ve yeni bir dönem başlıyor.

Sunulacak TestPlay özelliğiyle beraber oyunların Beta sürümlerine erişen oyuncular, hataları daha hızlı tespit ederek oyunun daha stabil hale gelme dönemini hızlandıracak.

Oyun geliştiricileri için de bir avantaj sayılan yeni özellik, hem donanımsal hem de yazılımsal anlamda hazır olduğu zaman Beta sürümlerine erişebilen oyuncu sayısını arttıracak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir