Steam indirim tarihleri açıklandı

Steam indirim tarihleri

Steam indirim tarihleri açıklandı

ABONE OL 

Dünyanın en popüler oyun platformlarından olan Steam, yıl içerisindeki belirli dönemlerde indirimler yapıyor. Bu indirimler de kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. Önümüzdeki dönemde düzenlenecek olan indirim etkinliklerinin tarihleri açıklandı.

İşte Steam İndirim Tarihleri

Steam, Cadılar Bayramı indirim tarihini açıkladı. Bununla birlikte Sonbahar ve Kış İndirimleri tarihleri de açıklandı. Bu açıklamaya göre Cadılar Bayramı İndirimleri 28 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında, Sonbahar İndirimleri 24 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında, Kış İndirimleri ise 22 Aralık 2021 – 5 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olacak.

Steam dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunan ve en güncel oyunların yer aldığı bir platform olarak biliniyor.

Steam indirim tarihleri açıklandı

Steam 8K Desteği Sunuldu!

Dünyanın en popüler dijital oyun dağıtıcıları arasında yer alan Steam, kullanıcılarına 8K görüntü desteği sağlamaya başladı. Özellik yakın zamanda bir kullanıcının dikkatiyle ortaya çıktı. Ancak bu çözünürlüğe sahip cihazlara erişmek pek kolay görünmüyor. 8K desteği sağlayan cihaz sayısı çok az ve bu sebepten dolayı bu cihazların fiyatları bir hayli pahalı.

Steam Hesap Değeri Öğrenme

Steam popülerleşmeye devam ettikçe dünyaca ünlü oyunlarda indirimler yapabiliyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan Steam, kullanıcılarına hesaplarının değerlerini öğrenebileceği bir yöntem sunuyor. İşte o yöntem:

  • SteamDB sitesini ziyaret edin.
  • Ardından bilgilerinizle giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak ekranda sahip olduğunuz oyunların değerlerini görebileceksiniz.

Bu şekilde sorgulama yapamıyorsanız eğer Steam hesabınızın gizlilik ayarları açık olması gerekiyor. Eğer gizlilik ayarlarınız açık değilse sahip olduğunuz oyunların değerlerini göremiyorsunuz. Sahip olduğunuz oyunların değerine göre hesabınızın değerini de bu yöntemle öğrenmiş oluyorsunuz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir