Spotify HiFi yakında kullanıma sunulabilir!

 Spotify HiFi yakında kullanıma sunulabilir!

Spotify yeni bir hizmetiyle daha kullanıma sunulabilir. Spotify HiFi ismindeki yeni hizmet, yüksek kaliteli müzik deneyimini kullanıcılara sunacak.

Spotify HiFi Üzerinde Çalışıyor!

Dijital müzik platformlarından Amazon ve Tidal tarafından hali hazırda kullanılan HiFi teknolojisi Spotify tarafından da yakında kullanıcılara sunulabilir. Gelen iddialara göre Apple‘ın da HiFi teknolojisini üzerinde çalıştığı ve yakında Apple Müzik kullanıcılarına sunabileceği söyleniyor.

Spotify, Stream On isimli etkinliğinde Spotify HiFi hizmetinden ilk defa bahsetti. HiFi teknolojisi, normal sistemlerine göre daha yüksek kaliteli olduğu biliniyor. Karşılaştırma yaparken ise HiFi teknolojisinin CD kalitesinde müzik sunacağı söyleniyor.

Spotify zam kararı aldı! İşte yeni fiyat
Spotify HiFi Üzerinde Çalışıyor!
Spotify Zam Kararı Almıştı

Spotify, 1 Mart tarihinden itibaren geçerli sayılacak olan yeni fiyatı duyurdu. Türkiye’de aile paketi, açıklanan yeni kararla birlikte 26,99 TL yerine 29,99 TL olarak fiyatlandırılacak. Diğer paketlerle ilgili herhangi bir zam kararı ya da açıklama yapılmadı.

Fiyatın artmasıyla ilgili ise kur farkı, şirket politikaları ve hizmetlerin fiyatlarının artması gibi nedenler gösterildi. Bildiğimiz üzere şirketler sanatçılara eskisine göre daha fazla ücret ödemeye başladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir