Spotify bildirim butonuna kavuşuyor

Spotify bildirim butonu

Spotify bildirim butonuna kavuşuyor

ABONE OL 

Dünyanın en büyük müzik platformlarından olan Spotify yakında iOS ve Android uygulamalarına bir bildirim butonu ekleyecek.

Spotify Bildirim Butonu Geliyor!

Spotify yakın zamanda mobil uygulamalarına bir bildirim butonu ekleyecek. Bu buton sayesinde favorilere alınmış sanatçıların yeni şarkıları kullanıcılara bildirim olarak gönderilecek. Bu butonun işlevsel olması sebebiyle büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Bu özelliğin aynı zamanda sanatçılar içinde faydalı olduğunu belirtmek gerekiyor. Yeni şarkıların bildirim olarak gitmesi bu şarkılarının daha fazla dinlenmesi anlamına geliyor.

Spotify Hikayeler özelliği ortaya çıktı
Spotify bildirim butonuna kavuşuyor

Spotify Apple Watch Modellerine Müzik İndirme İmkanı Verecek

Apple Watch modelleri bilindiği gibi akıllı telefonlara entegre edilerek kullanılıyor. Müzik dinlemek isteyen kişilerde akıllı telefonlarından diledikleri şarkıyı açıp dinleyebiliyor ve Apple Watch modelinden istediği şarkıyı açıp dinleyebiliyor. Ancak Apple Watch modellerine müzik indiremiyordu. Spotify şimdi üyelerine bu özelliği sunuyor.

Müzik dinlemek için akıllı telefona olan ihtiyaç bu özellik ile son bulacak. Müzik indirme desteğinin ne zaman sunulacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir