Sony Xperia 3 çok iddialı geliyor!

Sony Xperia 3 çok iddialı geliyor!

ABONE OL 

Sony Xperia 3 çok iddialı geliyor! Detaylar aşağıda.

Geçtiğimiz hafta Sony’nin önde iki ve  arkada altı tane olmak üzere toplam sekiz kameralı bir Xperia akıllı telefon üzerinde çalıştığını duyduk O zaman akıllı telefondaki bu detaylar hakkında hiçbir bilgi elimizde yoktu. Şimdi ise yeni bir sızıntı boşlukları doldurmayı hedefliyor.

Sony Xperia 3 genel özellikleri

Kaynak, Xperia akıllı telefonun bir 0.3MP ToF kamerayla eşleştirilmiş ön tarafta 10MP üniteye sahip olacağını iddia ediyor. Ve arka tarafında, değişken açıklık F1.2 / 2.4 olan 48MP bir snapper olacaktır. Buna F1.2 / 2.4 açıklığa sahip olacak bir 12MP modül eklenecek.

Bu hexa (altı) kamera kurulumunda, tümü F2.4 açıklık olan 20MP, 8MP ve 16MP çözünürlüğe sahip modüllerin geri kalanıyla birlikte bir 0.5MP ToF birimi de bulunacak.

Bu kamera sistemindeki ana sensör ve ToF ünitesine geniş açılı ve bir telefoto ünitesinin eşlik etmesi muhtemeldir. Ancak kalan iki modülün amacı hakkında bilgi yoktur.

Sony Xperia 3'ün görselleri ise bu şekilde
Sony Xperia 3’ün görselleri ise bu şekilde

Sony Xperia 3 teknik özellikleri

Bunu söyledikten sonra, bu özellikleri desteklemek için daha sert kanıtlar ortaya çıkıncaya kadar kesin olarak düşünülmemesi gerektiğini söyledi.

Sony Xperia 3 çok iddialı geliyor! Daha önce 6 kamerayla ortaya çıkan Sony Xperia 3, şimdi Geekbench testinde göründü. Xperia 3 test puanları iddialı, donanım aynı zamanda dikkat çekici.

Akıllı telefon pazarında ne istediğini bulamayan Japon teknoloji devi Sony, yeni amiral gemisi Xperia 3 ile iddialı. Daha önce Geekbench testinden geçmiş olan 6 arka kamera sensörüyle Sony Xperia 3 çıktı .

Sony Xperia 3’te ortaya çıkan Geekbench 4.4.2 testinin PM-1310 model numarası , kod adı Kona ile birlikte Snapdragon 865 yonga seti tarafından desteklenecek. Yonga setinin adı açıkça belirtilmemiş olsa da, Xperia 3 anakart kodunun adı ve puanları, çiçek burnundaki Snapdragon 865 yonga seti ile eşleşiyor.

benchmark testi ve çıkan sonuçları benchmark testi ve çıkan sonuçları
Benchmark testi ve çıkan sonuçları

 

Sony Xperia 3; 4.4.2 testinde akıllı telefonların performansını ölçmek için bir kriter haline gelen Geekbench, tek çekirdekli yük altında 4261 , sekiz çekirdeğin altında da 134222 puan aldı. Buna ek olarak, yeni amiral gemisi, selefi Xperia’nın 1 ila 2 kat daha fazla sistem belleği (12 GB RAM) bize verilen bilgilerin sonuçlarını test etmek zorunda kalacak.

Daha önce PM-122X (Sony Xperia 1) gibi OEM tasarımını tercih eden Sony, dört farklı Xperia 3 modeliyle karşılaşabilir. Sony’nin web sitesinde görünen bir liste PM-1310-BV, PM-1311-BV, PM-1312-BV ve PM-1313-BV modellerinde 4 farklı model olabileceğini gösterebilir .

Sony Xperia 3 olduğu tahmin edilebilir tanıtıldı MWC 2020 altı üst kameralar, 5G desteği, Snapdragon 865 yonga seti ve QHD ekranı ile, Şubat ayında görücüye çıkması planlanıyor.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy A51 görseli ve özellikleri sızdırıldı

Redmi K30 özellikleri belli oldu

Yeni iPhone hakkında bilgiler sızmaya başladı!

Hindistan da kendi dijital parasını üretecek

“Sony Xperia 3 çok iddialı geliyor!” için 0 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir