Socios Aston Villa ile anlaştı! AVL token geliyor

Socios Aston Villa

Socios Aston Villa ile anlaştı! AVL token geliyor

ABONE OL 

Socios, yeni spor kulüpleriyle anlaşarak ağını genişletmeye devam ediyor. Son olarak İngiltere Premier Ligi takımlarından olan Aston Villa ile anlaşıldı. Bu anlaşma ile birlikte AVL token üretilecek ve ön satışa sunulacak.

Socios Aston Villa Anlaştı: AVL Token

Socios ağı giderek genişlemeye devam ediyor. Özellikle son günlerde gelen İngiltere Premier Lig takımlarına bir yenisi eklendi. Arsenal, Manchester City, Everton FC ve Leeds United ile anlaşan Socios bugünde Aston Villa ile anlaştı. Bu anlaşma ile birlikte AVL token üretilecek ve ön satış ile sahiplerinin olacak. Bu iş ortaklığı ile birlikte Socios ağı 49 büyük spor organizasyonuna ulaştı.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Aston Villa Ticari Direktörü Nicola Ibbetson iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Küresel taraftar kitlemize kulüple daha fazla etkileşim kurma ve onları sevdikleri kulübe daha da yakınlaştırma fırsatı verecek olan Socios.com ile ortaklığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Socios, spor endüstrisinde blok zincirine öncülük ediyor. AVL Fan Tokenlarının piyasaya sürülmesi, dünya çapındaki taraftarlarımıza kulüple etkileşimde bulunmak ve küresel ailemizin bir parçası olmak için daha fazla fırsat verecek.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Büyük bir geleneğe ve gururlu bir mirasa sahip bir kulüp olan Aston Villa, küresel taraftar etkileşiminin büyük potansiyelini anlıyor ve şimdi Socios.com’da $AVL Fan Token’larını piyasaya sürerek olasılıkların kilidini açmaya hazır.

$AVL Fan Token’lar aracılığıyla, dünyanın dört bir yanındaki Villa taraftarları, kulüp tutkusuyla bir araya gelen, nüfuzun, özel içeriklerin, oyunların, yarışmaların ve hayatta bir kez yaşanabilecek deneyimlerin ve ödüllerin keyfini çıkarabilecekleri küresel bir taraftar topluluğuna katılabilecekler.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir