Socios ABD’nin ilk taraftar token’ını duyurdu!

taraftar token

Socios ABD’nin ilk taraftar token’ını duyurdu!

ABONE OL 

Chiliz‘in taraftar token geliştirdiği projesi Socios, ABD’nin ilk taraftar token’ını duyurdu. Socios, ABD Ulusal Hokey Ligi‘nin önemli takımlarından New Jersey Devils ile anlaştı. Üretilecek token, ABD’nin ilk taraftar token’ı olacak.

ABD’nin İlk Taraftar Token’ı Duyuruldu!

Socios, 25 takımdan oluşan ağına New Jersey Devils takımını da dahil etti. ABD Ulusal Hokey Ligi‘nde mücadele eden takımın yakın zamanda taraftar token’ı üretilecek ve Socios üzerinden ön satışı gerçekleştirilecek. Ardından ise Chiliz’in kendi borsasında satışa sunulacak.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

New Jersey Devils token detaylarına dair henüz bir veri paylaşılmadı. Ancak Socios yakın zamanda detayları paylaştığında Teknoküpür olarak sizlerle buluşturacağız.

Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, spor kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Spor kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor. Spor kulüpleri ile en baştan anlaşma sağlanmışsa ise belirlenen tarihte ön satış gerçekleştiriliyor ve ardından Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir