Snapchat’ten alıntılama özelliği! Paylaşılan Hikayeler

Snapchat'ten alıntılama özelliği! Paylaşılan Hikayeler

Snapchat’ten alıntılama özelliği! Paylaşılan Hikayeler

ABONE OL 

Snapchat, kullanıcıların anlık hikayeler attığı ve birbirleriyle fotoğraf ve video gibi gönderiler paylaşabildiği bir platformdu ancak platform içerisinde özel mesajlar dışında bir etkileşim bulunmuyordu. Paylaşılan Hikayeler özelliği ile artık kullanıcılar daha fazla etkileşimde bulunabilecek.

Paylaşılan Hikayeler

Yeni özellik sayesinde bir hikaye paylaştığımız zaman takipleştiğimiz kişiler hikayemize alıntı hikayeler yayınlayabilecek. Snapchat, özelliği bir YouTube videosuyla tanıtıldı.

Videoda da gördüğümüz gibi herhangi bir etkinlik ya da bir olayın hikayesini snaplediğimiz zaman takipleştiğimiz arkadaşlarımız bu hikayeyi alıntılayarak farklı hikayeler atabilecek, bu hikayeler de orijinal hikayenin arkasında görünecek.

Yayınlanan özellik sayesinde kullanıcılar birbirleriyle daha fazla etkileşimde olacak. Bu durum da yalnızca hikaye atmaktan sıkılan kullanıcılar için platformu daha eğlenceli hale getirecek. Geçmişte çok popüler olduğu dönemlerden geçen Snapchat, bir süreliğine sessizliğe bürünmüştü ve en azından ülkemizde ilgi azalmıştı ancak son zamanlarda ilgi yeniden yükselmiş durumda.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir