Shibarium ağı faaliyete geçti!

Shibarium ağı

Shibarium ağı faaliyete geçti!

ABONE OL 

SHIB geliştiricileri tarafından geliştirilen Shibarium isimli Blockchain ağı faaliyete geçti. Bir süredir SHIB yatırımcıları tarafından beklenen gelişme nihayet hayata geçti.

Shibarium Ağı Artık Aktif

Memecoin’ler arasında Dogecoin‘in ardından gelen ve büyük bir yatırımcı kitlesine sahip olan SHIB yeni ağıyla karşımıza çıkıyor. SHIB projesinin geliştiricileri tarafından geliştirilen Shibarium, Ethereum 2. katman Blockchain ağı olarak tanımlanıyor.

Toplamda 21 milyonu aşkın cüzdan sayısına sahip olan Shibarium ağı, PoP sistemiyle hizmet veriyor. Shibarium ağı üzerinde doğrulayıcı olmak için ise 10 bin BONE stake etmek gerekiyor. BONE fiyatı ise şu an 1.27 dolardan alıcı buluyor. Bu da 12 bin 700 dolarlık bir stake ile doğrulayıcı olma imkanını yatırımcılara ve girişimcilere sunuyor.

Shiba Inu Yakımı Platform Üzerinden Yapılacak

Bir kripto paranın değerini arzı ve talebi belirler. Arzı çok yüksek olan kripto paralar yüksek talep ile karşılaşmadığında fiyatı artış göstermiyor. Shiba Inu projesinin de arzı 589.735.030.408.323 adet olarak biliniyor. Böylesine yüksek bir arza sahip olan Shiba Inu (SHIB) sık sık yakım gerçekleştiriyor.

Bazı yatırımcıların da Shiba Inu yakımı yaptıkları biliniyor. Shiba Inu resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile Shiba Inu yakımı için teşvik platformu duyuruldu. Bu platform üzerinden yakım yapan yatırımcıların Ethereum cüzdanlarına burntSHIB token gönderiliyor. burntSHIB sahibi yatırımcılara da RYOSHI token ödülü dağıtılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir