Sandbox Elvis Presley haberiyle yükselişe geçti!

Sandbox Elvis Presley

Sandbox Elvis Presley haberiyle yükselişe geçti!

ABONE OL 

Metaverse projelerinden olan Sandbox (SAND), Elvis Presley Enterprises ile anlaşma sağlandığı açıkladı. Bu açıklama ile birlikte SAND fiyatı yükselişe geçti.

Sandbox Elvis Presley’i Metaverse’de Karşımıza Çıkaracak!

Dünyanın en dikkat çekici Metaverse projelerinden olan Sandbox (SAND), iş birliklerine devam ediyor. Yapılan son açıklamaya göre Elvis Presley Enterprises ve Web3 stüdyosu Run it Wild iş birliği yapıldığını duyuruldu.

Bu iş birliği ile birlikte Elvis Presley Metaverse’de karşımıza çıkacak. Elvis Presley hayranları bu iş birliğine şimdiden büyük ilgi gösteriyor.

Run It Wild Direktörü Adam De Cata iş birliği için şu ifadeleri kullandı:

Bu inanılmaz ortaklar, hepsi alanında liderler. Elvis hayranları için türünün tek örneği bir buluşma yeri inşa etmemize yardımcı oluyor. Elvis Metaverse’ü bir dizi çığır açan deneyime, üretken koleksiyonlara, nadir konserlerden oluşan bir vitrine, hayran deneyimlerine ve gerçek olaylara ev sahipliği yapacak.

Bu açıklamayla birlikte 1.40 dolar olan SAND fiyatı 1.52 dolara kadar yükseldi. Dün Coinbase borsası tarafından listelenen SAND, 1.24 dolardan 1.35 dolara kadar yükselmişti.

Sandbox Elvis Presley haberiyle yükselişe geçti!

Sandbox Coinbase’te!

Dünya devi şirketlerin iş birliği için tercih ettiği Metaverse projesi Sandbox (SAND) Coinbase borsasında listelendi. Coinbase bilindiği gibi ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alıyor. Bu sebepten dolayı bu listeleme merakla bekleniyordu.

Listelemeyle birlikte SAND fiyatı da 1.24 dolar seviyelerinden 1.35 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir