Samsung’un yeni üyesi Note 10 Lite

 Samsung’un yeni üyesi Note 10 Lite

Ağustos ayında piyasaya sürülmüş olan Note 10 telefonun özellik bakımından düşürülmüş olan uygun fiyatlı telefonun adı Note 10 lite olacak. Galaxy Note 10 sahibi olmak için yüksek fiyatlar ödememiz gerekiyor. Note 10’un yeni üyesi Note 10 Lite daha uygun olacak ve alınan oranı’da artacak.  Samsung geçtiğimiz Ağustos ayında piyasaya sürdüğü telefonu için daha ucuz bir versiyonunu çıkarmayı planlıyor. İlk olarak Avrupa’da satışa sunulacak.

Sammobile adlı internet sitesinin çıkardığı haber’de bütçe dostu olan yeni çıkarılacak modelin ismi Galaxy Note 10 Lite olarak adlandırılacak.

 

Note 10’un yeni üyesi Note 10 Lite: Özellikleri Ve Renk Seçenekleri

Akıllı telefonun fiyatı elimizde şuan hiçbir bilgi yok. Ancak Galaxy Note 10’un şu anki Türkiye’de 9.899 TL fiyat etiketinden satılıyor.

Çıkış tarihi hakkında bir bilgimiz yok ancak renk olarak ise 2 seçenek sunulacak deniliyor. Bu renklerde kırmızı ve siyah olacağı tahmin ediliyor. Tasarım olarak pek bir fark olacağını beklemesek de fiyatın düşmesinden ki  en önemli etken işlemci olacağa benziyor ancak kamera ve depolama biriminde de büyük etkilerden birisi olacak.

Fiyat listesi

  • Samsung Galaxy Note 10 PLUS: 9.949,01 TL
  • Samsung Galaxy Note 10: 8.649,01 TL

İlginizi Çekebilir

> Samsung Galaxy Fold katlanma testinden geçemedi

>Redmi 8 fiyatı ve özellikleri sızdırıldı

> Samsung Galaxy A20s’in özellikleri ve fiyatı

> Xiaomi Mi 9 Lite Türkiye’de satışa sunuldu

Kredi kartı büyüklüğünde telefon ”Palm” Türkiye’de

Gökhan Kaya

0 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir