Samsung Unpacked ile gelecek 5 ürün!

 Samsung Unpacked ile gelecek 5 ürün!

Samsung‘un 5 Ağustos’ta düzenleyeceği etkinlikte Unpacked kapsamında 5 yeni ürün tanıtacak. Bu 5 yeni ürün Samsung için son derece önemli. Unpacked kapsamında tanıtılacak ürünlere hep birlikte göz atacağız.

Samsung Unpacked 5 Ürünü!

Öncelikle etkinliğin baş köşesinde Samsung Galaxy Note 20 yer alıyor. Merakla beklenen akıllı telefona dair birtakım sızıntılar ortaya çıkmıştı. Samsung’un en çok satan ve en çok ilgi çeken akıllı telefon serisi 5 Ağustos‘ta tanıtılacak Unpacked kapsamındaki ilk ürün olarak biliniyor.

Ardından Samsung Galaxy Galaxy Fold 2‘nin tanıtılması bekleniyor. Dikey katlanabilir akıllı telefon da Note 20 serisi gibi merakla bekleniyor.

Galaxy Fold 2’den sonra Galaxy Tab S7‘nin tanıtılması bekleniyor. Tablet serisine devam eden Samsung merakla beklenen seriyi devam ettirecek.

Samsung Galaxy Buds Live
Samsung Unpacked

Tüm bu ürünlerin ardından ise sızıntılarda fasulyeye benzeyen Galaxy Buds Live ismi verilen kablosuz kulaklık ve Samsung akıllı saati Galaxy Watch 3′ün tanıtılması bekleniyor.

Tüm hamlelerini 5 Ağustos’ta yapacak olan Samsung büyük bir satış hareketi bekliyor. Özellikle Korona virüsü sebebiyle akıllı telefon üreticilerin yaşadığı dar boğazın etkilerini Samsung da bir hayli görmüştü. Bu etkileri geride bırakmak adına böyle güçlü bir hamle yapıldığı iddia ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir