Samsung Metaverse cihazlarına yoğunlaşacak!

Samsung Metaverse

Samsung Metaverse cihazlarına yoğunlaşacak!

ABONE OL 

Kripto para piyasasının en popüler yatırım ürünleri Metaverse teknolojisiyle dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Metaverse alanı o kadar büyüdü ki birçok dünya devi şirket Metaverse adımları atmaya başladı. Samsung da bu şirketlerin başında geliyor.

Samsung Metaverse için Kolları Sıvıyor

Samsung CEO’su Jong-Hee Han katıldığı toplantıda Metaverse hakkında açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarında Metaverse alanını bir fırsat olarak gördüklerini belirten Han, şu ifadeleri kullandı:

Büyüme hızımızı Metaverse ve robot teknolojileri gibi yeni iş alanlarını keşfederek artıracağız. Metaverse ve robot teknolojisi konusunda yapılacak şirket alımlarında kısıtlamaya gitmeyeceğiz. Bir zaman veremem ancak büyümenin devamı için çeşitli alanlarda çalışmaya devam ediyoruz. Müşterilerin Metaverse’i her zaman, her yerde deneyimleyebilmeleri için optimize edilmiş Metaverse cihazları ve çözümleri geliştireceğiz.

Açıklamasında Metaverse açıklaması yapan Han, bir kez daha Samsung’un Metaverse adımlarını akıllara getirdi. Şirketin ayrıca yeni girişimlerde de bulunması yeniden gözleri Samsung şirketine yöneltti.

Samsung MANA
Samsung Metaverse cihazlarına yoğunlaşacak!

Samsung Metaverse’de Lansman Düzenlemişti

Samsung, uzun bir süredir merakla beklenen Galaxy Unpacked etkinliğini düzenlemişti. Herkes klasik bir lansman düzenlenmesini beklerken yapılan açıklama ile lansmanın Metaverse’de gerçekleşeceği açıklanmıştı.

Samsung Türkiye resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile Metaverse’de yapılacak bu duyuruda NFT hediyelerinin de dağıtılacağı açıklanmıştı. Etkinlik heyecanla bekleniyor. Bilindiği gibi Samsung Decentraland (MANA) ile anlaşma sağlamıştı. Paylaşılan görselde 837X yazısının altındaki Decentraland detayı dikkatleri çekiyor.

Etkinlik 9 Şubat 18:00’de başlamış ve Galaxy S22 serisi duyurulmuştu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir