Samsung kullanıcılarına güncelleme sözü verdi

 Samsung kullanıcılarına güncelleme sözü verdi

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Samsung kullanıcılarına söz verdi. Galaxy S10 modellerinin bir süre daha güncelleme alacağına söz veren şirket alkış topladı.

Samsung Söz Verdi!

Ürettiği amiral gemisi telefonlarla bir hayli başarılı performans gösteren şirket, Galaxy S10 ve daha yeni amiral gemisi kullanıcılarına kullanıcılarına bir söz verdi. Bahsi geçen akıllı telefonlar üç yıl daha Android güncellemesi alacak. Apple‘ın akıllı telefonlarına uzun süre güncelleme desteği sağlaması Samsung kullanıcılarının da benzer bir destek beklemesine sebep oluyordu.

Samsung sonunda bir adım atarak güncelleme desteğini vereceğini kesinleştirdi. Güney Kore merkezli teknoloji devinin bu konuda Galaxy A serisine de benzer bir söz verdiğini belirtmek gerek. Ancak bilinmesi gereken bir detay bulunuyor. Donanım açısından yeterli olan akıllı telefonlara Android 10 desteği sağlayacak.

Şirketin bu açıklaması ile güzel geri dönüşler alması bekleniyor. Apple’ın akıllı telefonlarına uzun süreli güncelleme desteği sağlaması Galaxy model akıllı telefon kullanıcıların dikkatlerinden kaçmıyordu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir