Samsung Galaxy Z Fold 3 konsept tasarımı ortaya çıktı

Galaxy Z Fold 3 konsept tasarımı

Samsung Galaxy Z Fold 3 konsept tasarımı ortaya çıktı

ABONE OL 

Samsung‘un katlanabilir akıllı telefon serisine yeni bir üye katması bekleniyor. Galaxy Z Fold 3 ismiyle duyurulması beklenen akıllı telefonun konsept tasarımı ortaya çıktı.

İşte Samsung Galaxy Z Fold 3 Konsept Tasarımı

LetsGoDigital tarafından paylaşılan konsept tasarımı Galaxy Z Fold 3 modelinin kaydırmalı bir klavyeye sahip olabileceğini gösteriyor. Konsept tasarımında üç farklı katlanabilir ekranın bulunması da dikkatlerden kaçmıyor.

Klavye tasarımı

Galaxy Z Fold 3 konsept tasarımı bir akıllı telefondan ziyade bir tablet olarak kullanılması amacıyla ve tablet formunda olması bekleniyor. İki farklı yerden katlanacağı için ekran koruması amacıyla ‘Ultra İnce Cam‘ teknolojisinin kullanılması bekleniyor.

Dokunmatik bir ekranda gelen kaydırılabilir klavye kullanıcılara bir tablet hissiyatı yaşatabilir. Henüz hakkında net bir bilgi yer almasa da Galaxy Z Fold 3 konsept tasarımı bizlerin kafasında bazı fikirleri ortaya çıkmasını sağladı.

Samsung Da Güç Adaptörünü Kutudan Çıkarabilir

Şirket, mevcut Galaxy modelleriyle birlikte gelen USB-C güç adaptörünü piyasaya sürse de söylentiler, akıllı telefon üreticisinin 2021’den itibaren bazı akıllı telefonlarının kutularına şarj cihazı koymayı bırakmayı planladığını öne sürüyor.

Bir netliği olmasa da yavaş yavaş akıllı telefon üreticilerinin bu uygulamaya geçeceği tahmin ediliyor. Koreli teknoloji devi, 2018 yılında Galaxy A8 akıllı telefonunu kulaklık girişi olmadan piyasaya sürmeden önce 2016 yılında iPhone 7’de aynı uygulamayı yapan Apple ile dalga geçmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.