Samsung Galaxy Z Fold 2 fiyatı ortaya çıktı

 Samsung Galaxy Z Fold 2 fiyatı ortaya çıktı

Samsung’un 5 Ağustos tarihinde tanıtacağı 5 ürün arasında yer alan Galaxy Z Fold 2‘nin fiyatı ortaya çıktı. Aynı şekilde geçtiğimiz günlerde de Galaxy Z Fold 2’nin canlı görüntüleri ortaya çıkmıştı.

İşte Samsung Galaxy Z Fold 2 Canlı Görüntüsü

Galaxy Z Fold 2, 5G desteğine sahip olarak 5 Ağustos’ta kullanıcıların karşısına çıkmayı bekliyor. Serinin ilk telefonuna göre ekran kasa oranını yükselten Samsung, yatay olarak katlanabilen akıllı telefonuyla yeniden dikkatleri üzerine çekecek.

Samsung Galaxy Z Fold 2‘nin sosyal medya üzerinden bir görüntüsü ortaya çıktı. Akıllı telefonun açılırken ki ekranın görüntüsü sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Samsung Galaxy Z Fold 2 fiyatı ortaya çıktı

Samsung Galaxy Z Fold 2 Fiyatı!

Samsung Galaxy Z Fold 2, sızıntılara göre 2005 dolar (14.015 TL + vergiler) fiyat etiketiyle karşımıza çıkacak. Ülkemizde vergilerler 20 bin TL‘yi geçmesi beklenen akıllı telefonun alıcı bulma konusunda sıkıntı yaşayabileceği düşünülüyor.

Merakla beklenen akıllı telefonun oldukça güçlü özelliklere sahip olması bekleniyor. Tüm hamlelerini 5 Ağustos’ta yapacak olan Samsung büyük bir satış hareketi bekliyor. Özellikle Korona virüsü sebebiyle akıllı telefon üreticilerin yaşadığı dar boğazın etkilerini Samsung da bir hayli görmüştü. Bu etkileri geride bırakmak adına böyle güçlü bir hamle yapıldığı iddia ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir