Samsung Galaxy XCover 5 özellikleri sızdırıldı

 Samsung Galaxy XCover 5 özellikleri sızdırıldı

Samsung dayanıklı akıllı telefonlarına bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Özellikleriyle olduğu kadar dayanıklılığıyla da dikkatleri çeken Galaxy XCover serisine Galaxy XCover 5 modeli eklenecek. Duyurulacak olan Galaxy XCover 5 özellikleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy XCover 5 Muhtemel Özellikleri

5.3 inç HD+ ekrana sahip olması beklenen XCover 5, 4 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesiyle kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. 15W hızlı şarj destekli 3.000 mAh bataryaya sahip olması beklenen akıllı telefon 4G destekli olacak.

Samsung Galaxy XCover Pro

TENAA listesinde gücünü Exynos 850‘den alması beklenen Galaxy XCover 5, Android 11 işletim sistemine sahip olacak. XCover 5‘in görselde yer alan Galaxy XCover Pro modelinden daha düşük özelliklere sahip olması bekleniyor.

Samsung 2020 Yılı Son Çeyrek Raporu Açıklandı

Apple’ın 111.44 milyar dolar gelir ve 28.6 milyar dolar kâr açıkladığı dönemde Samsung, 55 milyar dolar gelir ve 8.1 milyar dolar kâr açıkladı. Gelir anlamında en yakın rakibinin bir hayli gerisinde kalan Samsung aradaki farklı Galaxy S21 serisi ile kapatmayı planlıyor.

Samsung 2021 yılının ilk çeyrek verileriyle birlikte aradaki farklı az da olsa kapatmak istiyor. 2020 yılında ise toplamda 212 milyar dolar gelir ve 32 milyar dolar gelir elde ettiğini açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir