Samsung Galaxy S24 Ultra büyük bir kampanya ile duyurulacak!

Samsung Galaxy S24 Ultra

Samsung Galaxy S24 Ultra büyük bir kampanya ile duyurulacak!

ABONE OL 

Samsung, yakında Galaxy S24 serisiyle karşımıza çıkacak. Bu lansmandan hemen önce ise bir kampanya karşımıza çıkıyor. İddia edilen kampanya ise Galaxy S24 Ultra modelini kapsayacak.

Samsung Galaxy S24 Ultra Kampanya İle Geliyor

Samsung, Galaxy S24 serisiyle duyurmadan hemen önce Galaxy S24 Ultra kampanyasını duyuracak. Son gelen sızıntılara göre Galaxy S24 Ultra modelini erken sipariş veren kullanıcılara satın aldıkları depolama kapasitesinin iki katı depolama kapasitesine sahip versiyonu teslim edilecek.

Örneğin 256 GB versiyonu erken sipariş veren kullanıcılara 512 GB’lık Galaxy S24 Ultra teslim edilecek. Aynı şekilde diğer depolama kapasiteleri için de benzer yöntem uygulanacak. Ancak tekrar belirtmek gerekiyor ki bu kampanya yalnızca Galaxy S24 Ultra modeli için geçerli olacak.

Ayrıca bu kampanyanın hangi ülkelerde uygulanacağı da henüz bilinmiyor.

Samsung Galaxy S24 Serisi Özellikleri Karşımızda!

Daha önce yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlamış olan Evan Blass, Galaxy S24 serisi özelliklerini paylaştı. Sızıntı olarak paylaşılan Galaxy S24 serisi özellikleri şu şekilde olacak:

  • Samsung Galaxy S24 Özellikleri

6.2 inç Full HD+ Dynamic AMOLED ekrana, 50 megapiksel ana kamera, 4.000 mAh batarya, 8 GB RAM, 128 GB ve 256 GB depolama kapasitesine sahip olması bekleniyor.

  • Samsung Galaxy S24 Plus Özellikleri

6.7 inç QHD+ Dynamic AMOLED ekrana, 50 megapiksel ana kamera, 4.900 mAh batarya, 12 GB RAM, 256 GB ve 512 GB depolama kapasitesine sahip olması bekleniyor.

  • Samsung Galaxy S24 Ultra Özellikleri

6.8 inç QHD+ Dynamic AMOLED ekrana, 200 megapiksel ana kamera, 5.000 mAh batarya, 12 GB RAM, 256 GB ve 512 GB depolama kapasitesine sahip olması bekleniyor.

Her üç akıllı telefon da gücünü Snapdragon 8 Gen 3‘den gücünü alacak. Yine her üç akıllı telefon IP68 sertifikasına ve hızlı şarj desteğine sahip bir şekilde kutusundan çıkacak. Yalnızca Galaxy S24 Ultra modelinin kalemiyle birlikte kutusundan çıkacağı da netleşen bilgiler arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir